Speciální nabídka

Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Huni Kuin Mulateiro,
Huni Kuin Murici
a Nukini.

Kategorie: Štítků: , , , , ,

999 

8 skladem

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně jeoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Huni Kuin Mulateiro
Huni Kuin Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé v jeho síle a intenzitě. Vysoce jemný prášek má světle šedý vzhled. Počáteční silný nával energie má tendenci se “rozšiřovat” do prostoru a postupně směřuje k pocitu klidu a rovnováhy.

5 g – Nukini
Nukini, je vyráběno vyhradně ženami z kmene.  Obsahuje popel kůry posvátného stromu Tsunu a šamanského tabáku Mapacho. Tyto dvě byliny ženy za zpěvu posvátných písní drtí a přidávají také další rostliny z tajné receptůry. Díky tomu se k nám dostáva krásně voňavé Rapé, které sebou nese jemnou, ženskou, povznášející energii.

5 g – Huni Kuin Murici
Murici Rapé indiáni nazývají “Rapé bojovníkem”.  A tento název je volený správně, protože Muruci je opravdu velmi silné a často použivané v amazonském lidovém lečitelství.  Indiáni toto Rapé drtí s velkou pečlivostí, aby byl přášek co nejjemnější. Díky tomu se nám dostává kvalitní “medicíny” z posvátného tabáku Mapachos a popele kůry stromu Murici. Tato kombinace dokáže vyvovalat velkou sílu v našem fyzické a energetickém těle.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.