Vánoční set – Pro něj

Sarava vánoční dárkový set, který přináší zdraví, vůni a očistu z pralesa.  S láskou jsme zabalili Sangre de Drago, Agua de florida a lístky šalvěje, které jsou v ručně šitém bavlněném pytlíčku s malbou, kterou vytvořila naše blízká kamarádka a umělkyně.

Kombinace vůně šalvěje a léčivých účinků květové vody a dračí krve zharmonizuje vaše tělo i mysl a zprostředkuje setkání s duchem Vánoc zase trochu jinak. 🙂

333 

Není skladem

Popis

Šalvěj Bílá10g  (Salvia apiana) je jednou z nejposvátnějších indiánských léčivých a rituálních bylin pro posílání modliteb, očistu a volání duchů posvátných rostlin. Šalvěj je vhodná k ceremoniálnímu, ochrannému, očistnému a posilujícímu vykuřování.

Naše bílá šalvěj je ručně sbírána v divoké přírodě na Kaliforsnkých kopcích.

Tato šalvěj je v podobě lístečků a větviček, sbíraných na californských kopcích, balíme ji do ručně šitého bavlněného pytlíčku a obrázkem spirita šalvěje, kterého pro nás namalovala Johanka Vlčková / instagram @asiahajo /.

Země původu: USA, California
Hmotnost:  10 g

Aqua de Florida 70 ml – je kolínská voda ve spirituální službě. Lze jí využívat pro její čistící vlastnosti, ochranu a schopnost přitahovat léčivé spirity. Teto balení je vyrobeno značkou Murray a Lanman, která byla vytvořena ve Spojených státech v roce 1808. Agua de Florida je skvělým pomocníkem při rituálech, nebo také v každodenním životě jako nástroj pro očistu a obnovení energetického pole.

Dračí krev 20 ml  Sangre de Drago je „univerzální lék“ amazonských indiánů. Kapky pomáhají na poranění kůže, žaludeční vředy, bercové vředy, infekce krku i infekce u žen v intimních partiích. Také pomáhají jako prostředek pro detoxikaci organismu a dokonce mají antineoplastické účinky (proti nádorům). Jednoduše řečeno: působí a napomáhají proti řadě infekčních a zánětlivých onemocnění, podporují imunitní systém a pomůžou i na kožní zranění.

Země původu: Peru
Složení: 100% surová přírodní pryskyřice ze stromu Sangre de Drago (Croton lechleri)
Balení: skleněná lahvička s kapátkem
Objem: 20 ml

Další informace

Hmotnost 230 g
Rozměry 22 × 13 × 5 cm