Yopo s Tsunu 5g

Naše Yopo s příměsí Tsunu pochází z Brazílie, přímo od našich přátel  a indiánů Huni Kuin z Acré.
I přes přítomnost Rapé Tsunu v této medicíně, které tvoří jen doplňující složku (asi 10%) se nejedná o Rapé, tak jak ho známe. Protože hlavní složkou je zde Yopo, které se získává ze semen stromu Anadenanthera peregrina a práce s ním má v jižní a centrální americe tradici sahající 4000 let do historie

Yopo v sobě obsahuje celou řadu alkaloidů s psychoaktivnímy účinky, (zámérně je tady neuvádíme a doporučujeme si informace vyhledat) proto v práci s ním vybízíme k maximální opatrnosti!

Dávkování u Yopa je několika násobně menší než u Rapé (začněte na 1/3 dávky než jste zvyklí u Rapé a postupně můžete dávku zvyšovat). Účinky můžou trvat až 1 hodinu. V práci s Yopem doporučujeme držet dietu a alespoň 4 hodiny před aplikací nic nejíst. Mohou se dostavit stavy nevolnosti a zvracení.

Kategorie: , Štítek:

590.00 

Skladem

Popis

Yopo medicína otvírá dveře za naším běžným bytím, kdy naše kořeny i koruna může prorůstat do astrálních sfér a my jsme plně schopni se v odevzdání propojit s Nejvyšším Duchem. V plynutí s jednotou jsme léčeni, viděni, milováni a především vyslyšeni. Celý Astrál má v této posvátné chvíli nastražené uši k naším nejhlubším modlitbám.

Používání Yopo (Anadenanthera Peregrina) sahá mnoho tisíc let do historie. V jižní Americe jej tradičné používá kolem 55 domorodých kmenů. Strom Anadenanthera Peregrina (také známý jako yopo, jopo, cohoba, parica nebo calciový strom) je rod stromů, z nichž některé produkují ve svých semenech různé koncentrace a poměry alkaloidů s psychoaktivními účinky. Záměrně je zde nechceme jmenovat, proto vás vybízíme k samostudiu a dohledání si více o složení na internetu. Tyto semena se opraží, obsah semen se vyloupne ze skořápky po jejím prasknutí a na jemno se nadrtí v hmožďíři. Tento prášek se smíchá s nadrcenými ulitami hlemýžďů a případně popelem.

Jedná se o velmi silnou medicínu, proto ji doporučujeme těm, kteří mají zkušenosti se změněným stavem vědomí a prací v ceremoniálním rámci.

Yopo je velmi silná medicína propojující nás s astrálním světem, otevírající náš čakrový systém a třetí oko a přinášející léčivé vize. Proto vybízíme, v práci s ním, k maximální opatrnosti, respektu a úcté k této medicíně. Rozhodně nedoporučujeme pracovat s Yopem sami, přizvěte si k sobě “sittera”, osobu, která vám bude moci poskytnout dobrou oporu, v případě, že ji budete potřebovat.

Tradičním způsobem užití této medicíny je fouknutí do nosu pomocí tradiční Yopery – trubkovité foukačky ve tvaru vidličky. Nástup účinků medicíny začíná do 5ti minut po aplikaci (dejte si čas na pocítění síli vaší dávky a hned po aplikaci nenavyšujte). Ze začátku můžeme cítit zahřívání těla a brnění v každé jeho části. Pocit tělesného vědomí může přinášet pocit nepohodlí, které nás může vyzvat k očištění těla zvracením, které má detoxikovat tělo a odemknout všechny energetické kanály.

Proto je nezbytná před takovou prací DIETA, nejméné 4 hodiny i více, před aplikací nic nejíst.

V závislosti na výšce dávky se mohou objevit i vize, jejichž cílem je léčit struktury myšlenek vyvolávajících  zmatek, a tím napomáhají otevření nových prostorů pro naśe vnímání. Jedním z účinků Yopo je to, že na okamžik odloží masky a postavy, které používáme v našem každodenním životě, takže můžeme vidět pravou tvář toho, kým jsme.

Práce s Yopem nás také vtáhne do nesmírného pocitu vděčnosti a porozumění. Podporuje nás v procesu objevování sebe, druhých a života z pohledu lásky. Yopo nás vede do středu nás samotných, učí nás rovnováze a moudrosti.

Dávkování u Yopa je několika násobně menší než u Rapé (začněte na 1/3 dávky než jste zvyklí u Rapé a postupně dle vašich zkušeností můžete dávku zvyšovat).

Jestliže nejste Ti, kdo s lahvičkou zatočí a vyprázdní ji do pár týdnů či měsíců, je lepší skladovat Yopo Tsunu v lednici, pro dlouhodobější udržení síly.

Práce s touto medicínou je plně na vaši zodpovědnost. Věříme a apelujeme na vás, že se tato medicína dostane do povolaných rukou a přítomné pozornosti v dávkování.

Více informací o složení:

https://cs.wikipedia.org/wiki/Anadenanthera

Yopo, la planta de poder chamanica

Yopo - Plantas de Poder


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost5 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Yopo s Tsunu 5g”