Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Huni Kuin Caneleiro,
Huni Kuin Imburana
a Huni Kuin Cumaru.

Kategorie: Štítky: , , , ,

999.00 

3 skladem

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně jeoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Huni Kuin Caneleiro
Rapé Caneleiro patří podle naší zkušenosti mezi ty silnější. Je hojně využíváno pro jeho schopnost uzemnění a zvědomění energie v těle. Je vhodné zejména tehdy, pokud máte pocit, že vaše energie je příliš „venku“ a potřebujete se více uzemnit a vrátit zpět do těla.

5 g – Huni Kuin Imburana
Je to velmi oblibené a uznávané Rapé, Indianí v bežném životě používají různé časti stromu či plody Imburany pro uvolnění při respiračních problémech, astmatu, alergii. Toto rapé je ručně vyráběno Huni-Kuin indiány, “Huni”-lidé, “Kuin”- skuteční.

5 g – Huni Kuin Cumaru
Je velice silné a uzemňující, jeho hlavní složkou je popel z tvrdého dřeva stromu Cumaru, který je jeden z nejvýše se tyčících nad ostatními korunami stromů. Indiáni strom Cumaru a jeho ducha (spirita) vnímají jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Indiáni medicínsky toto Rapé nazývají “ Černé Rapé”, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a spirity.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.