Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Huni Kuin Mulateiro,
Huni Kuin Imburana
a Huni Kuin Murici.

Kategorie: , Štítky: , , , ,

999.00 

Není skladem

Popis

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně jeoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Huni Kuin Mulateiro
Huni Kuin Mulaterio převyšuje většinu ostatních Rapé v jeho síle a intenzitě. Vysoce jemný  prášek má světle šedý vzhled. Počáteční silný nával energie má tendenci se “rozšiřovat” do prostoru a postupně směřuje k pocitu klidu a rovnováhy.

5 g – Huni Kuin Imburana
Je to velmi oblibené a uznávané Rapé, Indianí v bežném životě používají různé časti stromu či plody Imburany pro uvolnění při respiračních problémech, astmatu, alergii. Toto rapé je ručně vyráběno Huni-Kuin indiány, “Huni”-lidé, “Kuin”- skuteční.

5 g – Huni Kuin Murici
Murici Rapé indiáni nazývají “Rapé bojovníkem”.  A tento název je volený správně, protože Muruci je opravdu velmi silné a často použivané v amazonském lidovém lečitelství.  Indiáni toto Rapé drtí s velkou pečlivostí, aby byl přášek co nejjemnější. Díky tomu se nám dostává kvalitní “medicíny” z posvátného tabáku Mapachos a popele kůry stromu Murici. Tato kombinace dokáže vyvovalat velkou sílu v našem fyzické a energetickém těle.

 


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost100 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rapé set – naše nej”