Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Arara Canela de Velho,
Yawanawá paricá
Huni Kuin Nuim

Kategorie: , Štítky: , , ,

999 

Skladem

Popis

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně nejoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Arara Canela de Velho
Rapé od kmene Arará – Canela de Velho Rapé je základní uzemňovací rapé, které kmen běžně používá. Přináší hloubku a silné uzemnění a jeho síla je středně intenzivní. Canela de Velho působí převážně v oblasti třetí čakry (Solar Plexus) a druhá čakry (sakrální). Provádí hlubokou očistu na fyzické a energetické rovině. Modlitba a záměr při práci s tímto Rapé by měla hrát důležitou roli.

5 g – Yawanawá Paricá
Toto krásné rapé pomalu rozprostírá svojí sílu. Rapé Paricá od kmene Yawanawa přináší hloubku a zklidnění ve všech našich tělech. Zasahuje jako jehla do středu vnímání s chirurgickou přesností, čímž pomáhá při odstraňování negativních a zaseknutých energií v těle a mysli. Rapé Paricá působí v oblasti třetí čakry – Solar Plexu.

5 g – Huni Kuin Nuim
Rapé NUIM je vyrobené v malé vesničce Txana Ury, v oblasti Acré, naším kamarádem Nuim Huni Kuin, toto rapé přivážíme mezi vás z důvodu přání podpořit tuto vesnici a obyvatele, kteří v ní žijí. Rapé je vyrobeno z rostlin, které běžně Nuim k výrobě Rapé používá: XINÛ INI, ANA BUNA RAU a MAKA HUNI. Toto Rapé je středně silné a přináší pralesní energii středu, dobrého ukotvení a jasnosti.

 


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost 100 g
Varianty balení