Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Huni Kuin Tsunu,
Huni Kuin Uricuri
a Nukini.

Kategorie: , Štítky: , , , ,

825.62  bez DPH
999.00  vč DPH

Není skladem

Popis

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně jeoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Huni Kuin Tsunu
Tsunu Rapé přináší léčivou sílu Pao Pereira, a tak napomáhá hojení tím, že otevírá srdce a odstraňuje energetickou nerovnováhu a podporuje uvolňování nemocí z fyzických, mentálních, emočních a duchovních těl.

5 g – Huni Kuin Uricuri
Uricuri Rapé Vynáší silně z těla a zároveň otvírá možnost pro “cura” (léčení). Přichází v silných poryvech energie. Přináší léčení či učení skrze maestro plantas na mnoha úrovních vědomí. Jeho energie je opravdu skutečně silná.

5 g – Nukini
Nukini Rapé má spíše ženský charakter, jelikož jej vyrábí ženy kmene za doprovodu posvátných písní. Probouzí a přináší očistnou energii. Indiáni také říkají, že vyvažuje energie v těle.

 


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost100 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí “Rapé set – naše nej”