Rapé set – naše nej

Vytvořili jsme pro vás rapé balíček, aby jste si mohli zkusit naše 3 neoblíbenější rapé a sami zjistit které Vás nejvíce volá.  Až poznáte sílu rapé a různá působení této posvátné medicíny, rozpoznáte změny energií různých posvátných bylin. Potom můžete podle Vašeho naladění kombinovat různá rapé a smíchávat si je. Právě k tomu Vám může napomoct tento set.

Set obsahuje 3 druhy rapé:
Huni Kuin Cumaru,
Huni Kuin Caneleiro
a  Jurema Preta

999.00 

Skladem

Popis

Nabízíme vám výběr naśich aktuálně nejoblíbenéjśích druhů Rapé!

5 g – Huni Kuin Cumaru
Je velice silné a uzemňující, jeho hlavní složkou je popel z tvrdého dřeva stromu Cumaru, který je jeden z nejvýše se tyčících nad ostatními korunami stromů. Indiáni strom Cumaru a jeho ducha (spirita) vnímají jako jednoho z hlavních učitelů pralesa. Indiáni medicínsky toto Rapé nazývají “ Černé Rapé”, protože podle jejich tradice dokáže ochraňovat před nízkými energiemi a spirity.

5 g – Huni Kuin Caneleiro
Rapé Caneleiro patří podle naší zkušenosti mezi ty silnější. Je hojně využíváno pro jeho schopnost uzemnění a zvědomění energie v těle. Je vhodné zejména tehdy, pokud máte pocit, že vaše energie je příliš “venku” a potřebujete se více uzemnit a vrátit zpět do těla.

5 g – Jurema Preta
Jurema je od nepaměti rituálně používaná šamany jako jedna z rostlin největší spirituální síly, která přináší léčivé vize, pomáhá zlepšovat jasnovidectví a mediumystické schopnosti. Je skvělým pomocníkem pro čištění energie. Rapé Jurema proniká hluboko do energetického pole a přináší sílu, která se projevuje zpočátku jemně ale svojí postupně sílící vibrací pracuje v energetickém poli srdce a srdeční čakry.

 


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost 100 g
Varianty balení

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Rapé set – naše nej“