Speciální nabídka

Huni Kuin Murici

Rapé Murici, je jedno z našich nejoblíbenějšíh Rapé, které pro nás vyrábí indiáni z kmene Huni Kuin, kteří ho medicínsky nazávají “Rapé bojovníkem”. Přášek je velmi jemný a obsahuje mnoho bylin, nám je však známá jen kůra stromu Murici, která se spalí na popel a posvátný šamanský tabák mapacho. Tato kombinace dokáže vyvolat velkou sílu v našem fyzické a energetickém těle.

Naše Rapé balíme nově také do nerozbitného skla. Volíme tmavě modré sklo, aby jsme Rapé uchovali co nejdéle čerstvé.

Toto Murici je slabší něz obyčejně, proto ho spíše doporučujeme těm, kteří mají rádi jemnější práci.

PS: Naše lahvičky rádi recyklujeme a posíláme znovu do oběhu.

Vyrobeno indiány v týdnu 23. – 29. Leden 2020

Katalogové číslo: - Kategorie: Štítky: , , ,

399.00 

Zrušit výběr

Popis

Receptury konkrétních rapé jsou zcela utajované a v každé Huni Kuin vesnici se tyto receptury předávají skrze pokolení a jsou vnímány jako posvátnost.

To znamená, že zcela přesný obsah se není možné dovědět.

Co však o tomto Huni Kuin Murici rapé víme, je, že hlavní složky tvoří posvátný tabák -Mapacho (Nicotiana rustica) a popel z kůry stromu Murici (Byrsonima crassifolia).

Rapé, které je vám nabízeno, pochází od Huni Kuin indiánů z oblasti Acré. Jedná se o velmi jemný prášek, u kterého je vynaloženo velké úsilí, aby se docílilo této kvality.
Indiáni rapé Murici také nazývají “Rapé bojovníkem”. Má velmi silnou mužskou energii. Napomáhá v uzemňování a léčení energií v oblasti podbřišku. “Rapé bojovník” je velkým pomocníkem ve zkontaktování vnitřní síly. Pomáhá nalézt sílu k jednání, zaměřit se na cíl a udržet jasnost v naší mysli.

Strom Murici produkuje ovoce, které je velmi ceněné mezi pralesní zvěří, je důležitou součástí jejich stravy. Indiáni také z kůry stromu vytvářejí odvary, které napomáhají proti zánětům pohlavních orgánů či průjmům. V indiánské vesnici též můžete vidět, jak se drtí kůra Murici na pomoc proti kožním onemocněním či hadímu uštknutí. Murici kůra je bohatá na tanin, je silně antibakteriální, protizánětlivá a protiplísňová.


Tento přírodní produkt je nabízen pro svou etnografickou a historickou hodnotu a je dodáván bez výslovné nebo předpokládané způsobilosti pro konkrétní účel. Jedná se jednoduše o surový botanický vzorek nebo o vědecký vzorek. Poskytované informace jsou čistě určeny pro historické, vědecké a vzdělávací účely a neměly by být nikdy interpretovány jako doporučení pro konkrétní použití. Použití a užívání našeho produktu je na základě rozhodnutí, odpovědnosti a rizika zákazníka. Více podrobností si přečtěte v našich Obchodních podmínkách.

Další informace

Hmotnost-
Varianty balení

, ,

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Pouze přihlášení uživatelé, kteří zakoupili tento produkt, mohou přidat hodnocení.