Kamenná lahvička na Rapé – Sierpente

Lahvička na rapé ručně vyrobená v peruánském Cuscu z kamene serpentínu ve tvaru jaguáří hlavy. Jaguár je v incké kosmologii symbolem strážce. Zbystřuje vnímání a přináší moudrost poznání. Tento velký ochranný symbol doplňuje uzávěr ze dřeva Palo Santo populárního díky svým speciálním vlastnostem v celé jižní Americe.

Tento zásobník na Rapé je originál, máme pouze jeden kus 🙂

Kategorie: , , , Štítek:

999 

Není skladem

Popis

Pokud pravidelně pracujete s rapé a vnímáte ho jako jednu z medicín, která vám pomáhá na cestě seberozvoje, určitě je pro vás důležité, v čem rapé uchováváte. Tato medicína si zaslouží důstojný předmět, který také ochrání váš záměr.

Lahvička ve tvaru jaguáří hlavy je vyrobená z kamene serpentín, který se v Peru používá k výrobě silových ceremoniálních předmětů. Srepentín je kámen, který pomáhá při meditaci a duchovních prožitcích. Zároveň je uzemňující a proto pomůže se znovunalezením moudrosti. Umí vyrovnávat mentální a emocionální nestabilitu, na úrovni fyzického těla účinně čistí, údajně dokáže i odbourat jedovaté látky.

Palo Santo znamená v kastilštině „Svaté dřevo“, což je populární název stromu Bursera Graveolens.
Toto dřevo používali jak Inkové, tak i domorodí obyvatelé, léčitelé a šamani v několika zemích Latinské Ameriky.
Stopy Palo Santo byly nalezeny už na archeologických nalezištích ceremoniálních center pre-inckých národů.

Strom Palo Santo žije mezi 50 a 90 lety a pro získání dřívka v uspokojivé aromatické kvalitě je možné z kmenů toto extrahovat až po přirozené smrti stromu, kdy takovýto strom musí zůstat na stejném místě. Tato doba, potřebná k tomu, aby se vytvořila aromatická pryskyřice sama o sobě a stala se skutečným Palo Santo se pohybuje od 4 do 10 let.

V ceremoniální práci otevírá komunikaci s astrálním světem, a  umožňuje hlubší spojení se Zdrojem veškerého stvoření. Říká se také, že Palo Santo zvyšuje kreativitu a přináší štěstí těm, kteří jsou otevření jeho magii.

Další informace

Hmotnost 30 g
Rozměry 8 × 5 × 1 cm